Witaj na Dragon Ball Soul Fighters

Partnerzy

• !

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
[Zamknięte] Kooooonkurs
Witam . Z powodu braku mozliwosci sprawdzenia ssow na obecna chwile ( przez przeprowadzke brak komputera i internetu) jestem zmuszony przedluzyc konkurs do 31.07.2018 macie wiecej czasu na dolaczenie . Pozdrawiam i przepraszam za klopot
Aktualne to jeszcze wgl? XD
Ciekawe, a wydawac sie moglo ze za duzo wyboru nie mają xD
No malo uczestnikow. Oficjalnie zamykam konkurs . Czekam na decyzje podjete przez adminow . Sam tez oddam swoje glosy . Mysle ze do jutra oglosimy wynik.. za niedogodnosci przepraszam serdecznie ale brak internetu w nowym mieszkaniu daje sie we znaki ? dzieki wszystkim za udzial i do jutra max 15 oglosze wyniki . Dzieki jeszcze raz i przepraszam

Edit

Ok jako ze wybieramy po 3 osoby to robimy pkt. Czyli wedlug danego "jurora"xd ktos kto ma byc na 1 miejscu dostaje 3 pkt.2 miejsce 2 pkt i 3 miejsce 1 pkt. Potem podliczymy i osoba z najwieksza iloscia pkt wygra i tak dalej .

Moje glosy

3 pkt dla Kondzio9834
2 pkt dla Podgi
1 pkt dla 1871655

Glosy Admina

3 pkt dla Podgi
2 pkt dla Trunk
1 pkt dla Kondzio9834

Czekamy na glosy Adminsona
Nono, robi się ciekawie Big Grin
Czyli rozstrzygnięcia konkursu nie zobaczymy?;p
Jak sie adminson nie ruszy do dzisiaj do godziny 15 to konczymy konkurs z tymi glosami co sa ...
Jako ze Adminson nie oddal glosow w okreslonym czasie konkurs uwazam za zakonczony na podstawie glosow moich i admina . A oto wyniki

1 miejsce Podgi z 5 pkt.
2 miejsce Kondzio9834 z 4 pkt.
3 miejsce Trunk z 2 pkt.

Podgiego prosze o kontakt do mnie po odbior nagrody. Kondzio i Trunk niech zglosza sie do Admina . Dzieki za udzial ??
___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Temat został zamknięty!
Powód: Temat został wyczerpany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post a rozpatrzymy ponowne otworzenie!

Pozdrawiamy, ekipa DBSF.pl
___________________________________________________________________________________

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości